منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • برای اکثر طرفداران اپل ، آیفون 13 دستگاه چندان خاصی نیست!

برای اکثر طرفداران اپل ، آیفون 13 دستگاه چندان خاصی نیست!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
برای اکثر طرفداران اپل ، آیفون 13 دستگاه چندان خاصی نیست!

در زمان عرضه سری آیفون 13 ، تصور می شد که این گوشی ها چندان چشمگیر به نظر نمی رسند. با این حال ، تلفن های هوشمند جدید با برخی ویژگی های جالب مانند حالت ماکرو برای دوربین و تراشه به روز شده معرفی شدند. اما پیشرفت های انجام شده در بیشتر موارد ناچیز است. بنابراین کاربرانی که از تلفن هایی مانند خانواده آیفون 12 استفاده می کنند. آنها احتمالاً دلیل قانع کننده ای برای ارتقاء ابزار خود نخواهند داشت.

حداقل بر اساس مطالعه انجام شده توسط موسسه تحقیقاتی SellCell ، به نظر می رسد سایر مصرف کنندگان نیز چنین احساسی دارند. این مطالعه بر روی 5000 کاربر آیفون بالای 18 سال در ایالات متحده انجام شد و عمدتا از مخاطبان خواسته شد تا احساس خود را در مورد سری آیفون 13 که اخیراً رونمایی شده است توضیح دهند.

بر اساس این نظرسنجی ، تنها 6.3 درصد از مصرف کنندگان گفته اند که این گوشی ها بسیار هیجان انگیز هستند. در مقابل ، طیف وسیعی از مخاطبان ، 46.9 them از آنها ، گفتند که این ابزارها به هیچ وجه هیجان انگیز نیستند. قرار دادن این افراد در کنار کسانی که آیفون های جدید را چندان هیجان انگیز نمی دانند. ما با جامعه ای بیش از 60 درصد از مخاطبان برخورد خواهیم کرد. ظاهرا این افراد از عرضه گوشی های سری آیفون 13 چندان راضی نیستند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که تنها 23.3 درصد از بینندگان گفته اند که می خواهند گوشی خود را به آیفون 13 ارتقا دهند. با این حال ، یک نظرسنجی قبل از انتشار نشان داد که 43.7 درصد از بینندگان می خواهند ابزارهای خود را به آیفون 13. ارتقا دهند. بنابراین ، با معرفی جدید آیفون ها ، تمایل به ارتقاء تلفن در بین مصرف کنندگان کاهش یافته است.

برای اکثر طرفداران اپل ، آیفون 13 دستگاه چندان خاصی نیست!

با این حال ، به نظر می رسد که اپل هنوز تعداد زیادی آیفون می فروشد. تعدادی از کاربران مدل های آیفون بسیار قدیمی تر احتمالاً گوشی های خود را ارتقا می دهند و برخی از مشتریان جدید از اکوسیستم اندروید به پلت فرم اپل مهاجرت می کنند. این افراد احتمالاً می خواهند تلفن های هوشمند خود را جایگزین کنند تا از ویژگی های جدید iPhone 13 استفاده کنند. با این حال ، باید منتظر آمار رسمی فروش آیفون باشیم.

برای اکثر طرفداران اپل ، آیفون 13 دستگاه چندان خاصی نیست! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.