منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • باز کردن بوت لودر Samsung Galaxy Z Fold 3 به دوربین آن آسیب می رساند!

باز کردن بوت لودر Samsung Galaxy Z Fold 3 به دوربین آن آسیب می رساند!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
باز کردن بوت لودر Samsung Galaxy Z Fold 3 به دوربین آن آسیب می رساند!

دارندگان تلفن های اندرویدی می توانند با باز کردن قفل بوت لودر دستگاه های خود ، پتانسیل خود را به حداکثر برسانند. این به کاربران امکان دسترسی ریشه ای به تلفن را می دهد و امکان نصب نرم افزار سفارشی را نیز فراهم می کند.

سامسونگ ، مانند اکثر تولیدکنندگان ، در تلاش است تا مشتریان خود را از این کار منع کند. اکنون مردم می توانند قفل شارژر Galaxy Z Fold 3 خود را روی پوسته تاشو باز کنند. آنها توسط سامسونگ به شدت مجازات می شوند و با مشکل غیرفعال کردن دوربین گوشی روبرو هستند.

هنگامی که کاربران سعی می کنند عملکرد Galaxy Z Fold 3 خود را با باز کردن قفل آن تغییر دهند. آنها علاوه بر توقف دوربین در تلفن هوشمند خود ، متوجه از دست دادن ضمانت دستگاه و سیستم پرداخت تلفن همراه Samsung Pay می شوند.

اگر Galaxy Z Fold 3 را با قفل بوت لودر اجرا کنید ، برنامه Google Camera دیگر به طور پیش فرض کار نمی کند و همه ویژگی های مربوط به دوربین ، از جمله تشخیص چهره و برنامه های مختلف دوربین ، غیرفعال می شوند.

با انجام فرآیند باز کردن قفل شارژر Galaxy Z Fold 3 ، در آخرین مرحله مشخص می شود که باز کردن قفل بوت لودر باعث آسیب به سیستم دوربین گوشی می شود. بنابراین تمام امکاناتی که به نحوی از سیستم دوربین دستی استفاده می کنند. با پیام انتظار ، خطا یا صفحه تاریک روبرو می شوید. در نتیجه ، دارندگان Galaxy Z Fold 3 ، به ویژه کسانی که احتمال دارد گوشی های خود را جمعه آینده (5 سپتامبر) دریافت کنند. آنها باید تصمیم مهمی بگیرند.

باز کردن بوت لودر Samsung Galaxy Z Fold 3 به دوربین آن آسیب می رساند!

سامسونگ به کاربران Galaxy Z Fold 3 هشدار داد که باز کردن قفل شارژر گوشی به دوربین آن آسیب می رساند

سامسونگ می گوید: “برای نصب نرم افزار سیستم عامل سفارشی ، باید قفل شارژر گوشی خود را باز کنید.” این باعث می شود دوربین دستگاه خراب شود و تلفن یا برنامه های نصب شده روی آن به درستی کار نکنند.

برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به داده های شخصی ، دستگاه به تنظیمات کارخانه بازنشانی می شود. این پدیده تمام داده های موجود در گوشی ، از جمله فایل ها و برنامه های بارگیری شده را پاک می کند.

مراحل پیش خرید گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 در روز پنجشنبه ؛ در 26 آگوست (4 سپتامبر) به پایان می رسد.

با باز کردن قفل شارژر Galaxy Z Fold 3 ، کاربران دسترسی ریشه ای پیدا کرده و بدون محدودیت از تلفن هوشمند استفاده می کنند. اما این اقدام با خطراتی مانند آسیب دوربین ، ویژگی های امنیتی و گارانتی تلفن همراه خواهد بود.

بنابراین سامسونگ برای کاربران Galaxy Z Fold 3 یک انتخاب دوگانه دارد: اگر می خواهید بوت لودر را در Galaxy Z Fold 3 باز کنید. در این حالت ، آماده پذیرش آسیب به سیستم دوربین ، لغو گارانتی و سایر مشکلات باشید.

بوت لودر باز نشده Samsung Galaxy Z Fold 3 باعث آسیب دیدن دوربین آن می شود! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.