منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • این صفحه کلید اصلی است که Xiaomi نام دارد و k Tabletu Mi Pad 5 را ارائه می دهد

این صفحه کلید اصلی است که Xiaomi نام دارد و k Tabletu Mi Pad 5 را ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

لذت جدید میزهای شیشه ای را معرفی کنید شیائومی Mi Pad 5 sa unstoppable close علاوه بر این ، اطلاعات جدیدی عملاً روزانه منتشر می شود ، در غیر این صورت حتی اکنون نیز نیست.

در مقاله های قبلی که ما در وب سایت خود تأیید کرده ایم ، توانسته ایم محصولات جدید بیشتری را به شما اطلاع دهیم ، و دومی آگاهی از سبک اصلی را رد کرد. صفحه کلید اصلی به آن اضافه می شود.

صفحه کلید اصلی و بیل قبل از Xiaomi Mi Pad 5

اینترنت Len pred pár chvíľami s منتشر خواهد کرد ، که در ابتدا از klávesnice اصلی قبل از تبلت Xiaomi Mi Pad 5. خودداری کرد.

این صفحه کلید اصلی است که Xiaomi نام دارد و k Tabletu Mi Pad 5 را ارائه می دهد
xiaomi mi pad 5 klavesnica

با این حال ، ما اطلاعات مفصل تری با این صفحه کلید نداریم. حدس زده می شود که روی سطح صفحه کلید چرم وجود داشته باشد ، اما باید منتظر تأیید یا انحراف این اطلاعات باشیم.

سازنده یک تبلت نیز گرفته است که در عکس با ترجمه سفید زیبا نشان داده شده است. در پس زمینه ، با این حال ، می توانیم از یک ترجمه سیاه استفاده کنیم ، که می تواند نسخه های اصلی یک تبلت را نشان دهد – سپس سفید و سیاه.

مشخصات مورد انتظار

Séria Mi Pad 5 بر اساس سه مدل از toho najlacnejšieho تا ده مدل گران قیمت محتمل خواهد بود. بیشترین ذخیره سازی برای پشتیبانی از نسل نسل های نوشیدنی در دسترس خواهد بود.

این صفحه کلید اصلی است که Xiaomi نام دارد و k Tabletu Mi Pad 5 را ارائه می دهد
رندر غیر رسمی تبلت Mi Pad 5.

هر سه مدل پیشنهاد می کنند LCD IPS 10.95 PS نمایش با نرخ تازه سازی 120 هرتز آ 2K رد. سریعترین با اسکریپت کم تحت پردازنده kapotou výkonný اسنپدراگون 860، دو در بالا اسنپدراگون 870.

جداول را با شادی Xiaomi Mi Pad 5 با منابع رسمی اطلاعات به مدت دو روز ، یک روز ارائه دهید 10.8 2021. ممکن است قبل از ارائه جزئیات بیشتری از سرگرمی حذف شود.

ما از کل وضعیت مراقبت می کنیم ، و سپس جزئیات را دنبال کرده و همه محصولات جدید موجود در درگاه فناوری امروز با شیائومی خود را دنبال می کنیم. اگر می خواهید از همه چیز مطلع شوید ، اگر اولین مورد ، به گروه فیس بوک ما بیایید و ما انتخاب مقالات جالب را به صندوق پستی ایمیل شما می پذیریم.

Článok Toto یک صفحه کلید اصلی است که شیائومی خواهد بود و یک تبلت Mi Pad 5 ارائه می دهد ، که رایج ترین رایانه در امروز با شیائومی است.