منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ایسوس قصد دارد امسال فروش گوشی های هوشمند را به دو میلیون برساند

ایسوس قصد دارد امسال فروش گوشی های هوشمند را به دو میلیون برساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ایسوس قصد دارد امسال فروش گوشی های هوشمند را به دو میلیون برساند

چند روز پیش ، ایسوس جدیدترین تلفن های هوشمند بازی خود را با نام ROG Phone 5s و ROG Phone 5s Pro در چین عرضه کرد. این تلفن های هوشمند مجهز به تراشه Qualcomm Snapdragon 888 Plus ، بازار برتر گوشی های هوشمند را هدف گرفته اند.

جدیدترین اسمارت فون های گیمینگ ایسوس جانشین گوشی های هوشمند ایسوس ROG Phone 5 هستند که در مارس امسال معرفی شدند. طبق گزارشات ، ایسوس در نیمه اول سال 2021 حدود 90 درصد از سهم بازار در بخش گوشی های هوشمند بازی در تایوان را به خود اختصاص داده است.

به نظر می رسد ایسوس قصد دارد با راه اندازی سری تلفن های هوشمند ROG Phone 5s که از جدیدترین چیپست موجود در بازار استفاده می کنند و با استفاده از بهترین مشخصات فنی و عناصر طراحی ، موقعیت خود را در بین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند بازی افزایش دهد.

این شرکت تأیید کرده است که تلفن های هوشمند سری ROG Phone 5 و همچنین سری جدید ROG Phone 5s در چین عرضه خواهند شد. گسترش مناطق فروش به شرکت تایوانی اجازه می دهد تا بیشتر تلفن های هوشمند خود را برای بازی بفروشد.

Asus تخمین می زند که این شرکت قادر خواهد بود تا سال 2020 حدود 500000 تلفن هوشمند به فروش برساند. در سال جاری ، این شرکت قصد دارد فروش 800000 تا 1 میلیون دستگاه را برای گوشی های بازی خود ثبت کند که در حال حاضر برای این برند کاملاً قابل دستیابی به نظر می رسد.

شایان ذکر است که تمرکز ایسوس تنها بر تولید و تحویل تلفن های هوشمند درجه یک است و دیگر هیچ فعالیت جدی در بازار تلفن های هوشمند ارزان قیمت یا متوسط ​​وجود ندارد. اگرچه ایسوس در حال راه اندازی خط دیگری از تلفن های هوشمند پرچمدار به نام Zenfone است ، اما پیشنهاد محبوب این برند هنوز خانواده تلفن های بازی ROG Phone است.

ایسوس قصد دارد امسال فروش تلفن های هوشمند خود را به دو میلیون برساند و اولین حضور خود را در زمینه فناوری و اخبار موبایل نشان دهد.