منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل هنگام تماس با iPhone 12 و iPhone 12 Pro با تعویض اسپیکر مشکل صدا را حل می کند

اپل هنگام تماس با iPhone 12 و iPhone 12 Pro با تعویض اسپیکر مشکل صدا را حل می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل هنگام تماس با iPhone 12 و iPhone 12 Pro با تعویض اسپیکر مشکل صدا را حل می کند

اپل از راه اندازی برنامه خدمات رسانی برای دارندگان آیفون 12 و آیفون 12 پرو خبر داد. غول مستقر در کوپرتینو به این نتیجه رسیده است که درصد محدودی از دستگاه های 6.1 اینچی آیفون 12 دارای مشکلی هستند که مانع پخش صدا از تلفن در حین تماس تلفنی می شود. اپل اعلام کرده است که ماژول معیوب را به صورت رایگان جایگزین می کند. البته لازم به ذکر است که این برنامه برای مدل های iPhone 12 Mini و iPhone 12 Pro Max کار نخواهد کرد.

یافته های اپل نشان می دهد که درصد بسیار محدودی از آیفون 12 و آیفون 12 پرو به دلیل نقص در یکی از اجزای ماژول گیرنده دارای مشکلات صوتی هستند. دستگاه های معیوب بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده اند. اگر گیرنده داخلی iPhone 12 یا iPhone 12 Pro شما هنگام دریافت یا برقراری تماس تلفنی نمی تواند صدا را تولید کند. در این حالت ، ممکن است واجد شرایط دریافت خدمات از Apple باشید.

اپل و ارائه دهندگان خدمات مجاز آن این سرویس را به صورت رایگان ارائه می دهند. کاربرانی که بلندگوی تلفن آنها مشکل دارد ؛ باید با Apple Retail ، ارائه دهنده خدمات مجاز یا پشتیبانی Apple تماس بگیرید یا از خدمات مبتنی بر ایمیل استفاده کنید.

اپل به کاربران توصیه می کند که قبل از تعمیر دستگاه خود برای تعمیر ، از داده ها در رایانه یا iCloud خود پشتیبان گیری کنند. علاوه بر این ، اپل قسمت هایی از گوشی آیفون را که صفحه نمایش آنها آسیب دیده تعمیر کرده است. خرابی و صفحه نمایش دستگاه باید قبل از برطرف شدن مشکل بلندگو تعمیر شود.

اپل هنگام تماس با iPhone 12 و iPhone 12 Pro با جایگزینی بلندگوی مکالمه ، که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، راه حلی برای مشکل صدا می نویسد.