منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل ششمین بتا عمومی tvOS 15 ، iPadOS 15 ، iOS 15 و watchOS 8 را منتشر کرد

اپل ششمین بتا عمومی tvOS 15 ، iPadOS 15 ، iOS 15 و watchOS 8 را منتشر کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل ششمین بتا عمومی tvOS 15 ، iPadOS 15 ، iOS 15 و watchOS 8 را منتشر کرد

اپل اعلام کرده است که ششمین نسخه بتای کلی iOS 15 ، iPadOS 15 ، watchOS 8 و tvOS 15 را منتشر کرده است تا کاربران بتوانند نرم افزار این شرکت را آزمایش کنند.

ششمین بتای کلی این سیستم عامل ها تا حدودی شبیه به ششمین بتا نرم افزار Apple for Developers است که این شرکت اخیراً آن را منتشر کرده است. کاربران می توانند این به روز رسانی را از طریق نرم افزار بتا اپل دریافت کنند. کاربران این شرکت همچنین می توانند با تنظیمات دستگاه تماس بگیرند تا این به روز رسانی را برای Apple Watch و Apple TV خود دریافت کنند.

نسخه بتای جدید سیستم عامل های اپل شامل تغییرات طراحی مرورگر Safari و یک گزینه جدید برای تغییر طرح قدیمی Safari در iOS 14. لازم به ذکر است که متحرک تغییر و انتخاب زبانه ها در مرورگر Safari بسیار روان تر خواهد بود ، نشان می دهد که نسخه نهایی این نسخه به زودی منتشر می شود.

نرم افزار جنجالی CSAM ، سرویس نظارت بر محتوای حساس و خشونت احتمالی علیه کودکان ، انتظار می رود در پاییز ، اندکی پس از انتشار رسمی نسخه جدید این سیستم عامل ، منتشر شود. اپل هنوز اعلام نکرده است که چه زمانی این نرم افزار را در چرخه بتا نرم افزار قرار می دهد.

در بتای ششم ، کاربران watchOS 8 می توانند ویژگی های جدیدی را برای آموزش ، نظارت بر خواب ، کنترل مکان نما Digital Crown و موارد دیگر امتحان کنند. ششمین نسخه بتا پس از نصب آخرین نسخه بتا رسمی iOS 15 بر روی دستگاه های iPhone بارگیری شد.

لازم به ذکر است که اپل به کاربران خود توصیه می کند که به روزرسانی های بتا را در دستگاه های اصلی خود نصب نکنند ، زیرا نصب این نسخه ها ممکن است منجر به از دست رفتن اطلاعات کاربر یا بروز چنین مشکلاتی شود. طرفداران این نام تجاری می توانند قبل از نصب این به روزرسانی ، نسخه های بتا را در دستگاه های ثانویه یا غیر ضروری خود نصب کرده و از اطلاعات مهم خود پشتیبان گیری کنند.

اپل ششمین نسخه بتای عمومی tvOS 15 ، iPadOS 15 ، iOS 15 و watchOS 8 را منتشر کرد. اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.