منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدید 120 هرتز برای آیفون های آینده است

اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدید 120 هرتز برای آیفون های آینده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدید 120 هرتز برای آیفون های آینده است

اپل به تازگی گوشی های سری آیفون 13 خود را روانه بازار کرده است و این گجت ها فروش بسیار خوبی داشته اند. زمان تحویل فعلی سفارشات 4 هفته است. این برای توضیح محبوبیت مدل های جدید آیفون کافی است. با این حال ، iPhone 13 از بسیاری جهات محصول خاصی نیست.

این گوشی از مدل طراحی قدیمی همه مدل های آیفون از سال 2017 به بعد استفاده می کند. در همین حال ، کاهش اندازه شکاف و تغییر طرح دوربین عقب تنها تفاوت های آشکار است. با این حال ، اپل به دنبال ایجاد تغییرات قابل توجه در سری آیفون 14 است.

یک خبرچین معروف با شناسه ایستگاه چت دیجیتالی در شبکه اجتماعی Weibo اعلام کرد که اپل در حال آزمایش آیفون جدیدی با نام رمز D85x و نمایشگری با حفره کروی در دوربین است. علاوه بر این ، این شرکت در حال آزمایش پشتیبانی از صفحه نمایش برای نرخ تازه سازی 120 هرتز است. این اولین گزارش از آزمایش اولیه iPhone جدید است. اگر اپل در حال آزمایش صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 120 هرتز است ؛ در این مورد ، احتمالاً آیفون های آینده از این پنل استفاده خواهند کرد. البته این سناریو تنها در صورت موفقیت آمیز بودن آزمایشات می تواند کارساز باشد.

صفحه نمایش کروی اپل دارای طراحی کمی متفاوت خواهد بود

طبق اطلاعات فاش شده توسط یک مطلع با ID @ iceuniverse ، iPhone 14 از یک صفحه نمایش توخالی با تغییر استفاده می کند. اگرچه شکاف به طور کامل برداشته شده است. اما اپل 2 قسمت را در بالای صفحه تعبیه می کند تا از ویژگی Facebook ID پشتیبانی کند. یکی از حفره ها بیضی شکل با آرایش افقی و دیگری شکل گرد است. اپل از این دو سوراخ استفاده می کند و اجزای یک سیستم ساده Face ID و دوربین جلو را در خود جای می دهد. بدیهی است که استفاده از این سبک طراحی باعث افزایش نسبت صفحه نمایش به بدنه در سری آیفون 14. با این حال ، بسیاری از کاربران علاقه ای به طراحی صفحه نمایش توخالی در سری آیفون 14 ندارند.

اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدید 120 هرتز برای آیفون های آینده است

این گجت اولین گوشی هوشمندی است که از چنین سبکی برای نمایش توخالی استفاده می کند. بر اساس بررسی های اولیه از این طرح توخالی ، بسیاری از کاربران Weibo معتقدند که این مدل زشت ترین طرح در تاریخ نمایش توخالی است. با این حال ، اگر طراحی ویژگی جدیدی برای اپل ارائه دهد ؛ در این مورد ، غول کوپرتینویی از آن استفاده خواهد کرد.

اپل در حال آزمایش صفحه نمایش جدید 120 هرتز برای آیفون های آینده است

با این حال ، اپل هنوز فضای زیادی برای بهبود طراحی صفحه نمایش شکاف دارد. اپل همچنین می تواند این طرح زشت را کنار بگذارد و از مدل زیباتر استفاده کند. شایان ذکر است که سری آیفون 14 دارای مدل مینی نخواهد بود. این بدان معناست که آیفون های آینده تنها در سه مدل عرضه خواهند شد. با این حال ، برخی گزارش ها حاکی از عرضه چهارمین مدل به نام iPhone 14 Max است. این گوشی بین مدل های iPhone 14 و iPhone 14 Pro قرار دارد. همه گوشی های سری آیفون 14 احتمالاً دارای صفحه نمایش تازه سازی 120 هرتز هستند و ارزش خرید را دارند.

اپل در حال آزمایش یک صفحه نمایش شکاف جدید 120 هرتزی برای آیفون های آینده است که اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.