منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل به دنبال جایگزینی آیفون مینی با آیفون 14 مکس 6.7 اینچی در سال آینده است

اپل به دنبال جایگزینی آیفون مینی با آیفون 14 مکس 6.7 اینچی در سال آینده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل به دنبال جایگزینی آیفون مینی با آیفون 14 مکس 6.7 اینچی در سال آینده است

فروش آیفون 12 مینی انتظارات اپل را برآورده نکرد. اطلاعات ارائه شده توسط تحلیلگران CIRP در اوایل سال جاری نشان می دهد که iPhone 12 Pro Max؛ بزرگترین و گران ترین مدل آیفون اپل فروش بیشتری نسبت به کوچکترین و ارزان ترین مدل داشت.

بنابراین ، برخی گزارش ها در مورد حذف مینی مدل از خانواده آیفون 14 و جایگزینی مدل با صفحه نمایش بزرگتر کاملاً منطقی به نظر می رسد. آیفون با صفحه نمایش بزرگتر و قیمت ارزان تر احتمالاً با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه خواهد شد. حتی اگر این گوشی سخت افزار دوربین را در مدل های Pro نداشته باشد.

گوشی با نام احتمالی آیفون 14 مکس احتمالاً مانند آیفون 14 پرو مکس مجهز به صفحه نمایش 6.7 اینچی خواهد بود. با این حال ، ویژگی های داخلی این تلفن هوشمند شبیه مدل 6.1 اینچی آیفون 14 خواهد بود. مانند آیفون 14 پرو ، آیفون 14 از صفحه نمایش 6.1 اینچی استفاده خواهد کرد. علاوه بر این ، احتمالاً علاوه بر استفاده از نمایشگرهایی با قطر مشابه ، این دو مدل از پنل های یکسانی استفاده می کنند. بنابراین اپل به احتمال زیاد از پنل های 120Hz LTPO OLED در هر چهار مدل آیفون آینده استفاده خواهد کرد.

اپل به دنبال جایگزینی آیفون مینی با آیفون 14 مکس 6.7 اینچی در سال آینده است

تصویر احتمالی iPhone 14 Pro Max

یک مخبر به نام جان پروسر از وب سایت صفحه اول صفحه ارسال شده است ویدیو در مورد آیفون 14 و آیفون 14 مکس معمولی صحبت کنید. اظهارات وی در مورد مدل های آیفون آینده 6 دقیقه و 30 ثانیه پس از شروع فیلم شروع می شود (ابتدای فیلم اشاره به حالت موج دار صفحه نمایش iPad mini 6 دارد). اکنون این س isال مطرح می شود که آیا iPhone Mini به پایان عمر خود رسیده است؟ بدون شک ، عمر این گوشی به عنوان یک دستگاه فوق العاده به پایان رسیده است. اما احتمالاً این بدان معنا نیست که انتهای آیفون کمتر از 6 اینچ است.

اپل قصد دارد مدل جدید iPhone SE را عرضه کند و نسخه این تلفن هوشمند در سال 2020 ابعادی مشابه iPhone Mini خواهد داشت. اگر اپل اندازه حاشیه های اطراف صفحه را کاهش دهد و از صفحه نمایش کمی بزرگتر استفاده کند. در این حالت ، iPhone SE جدید می تواند شکاف ناشی از حذف iPhone Mini را پر کند. این گوشی احتمالاً از جدیدترین تراشه های اپل یا بهترین دوربین ها استفاده نخواهد کرد. اما قیمت کمتر می تواند فروش گوشی های کوچک را افزایش دهد.

تصاویر ارائه شده توسط جان پروسر نشان می دهد که سری آیفون 14 به احتمال زیاد با طراحی مجدد نسبتاً بزرگی عرضه می شود. انتظار می رود اپل شکاف اسکنر اثر انگشت را در کنار بدنه گوشی برداشته و دوربین سلفی آیفون را به سوراخ کروی منتقل کند. البته ، همانطور که جان پروسر اعتراف می کند ؛ رندرهای اپل واچ سری 7 نیز با محصول واقعی مطابقت ندارد. بنابراین توصیه می شود صحت ادعاهای اخیر را زیر سال ببرید. به خصوص که یک سال کامل تا معرفی سری آیفون 14 باقی مانده است.

اپل به دنبال جایگزینی iPhone Mini با آیفون 6.7 اینچی 14 مکس 6.7 اینچی است که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.