منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل از مدل طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد

اپل از مدل طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل از مدل طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد

اپل معمولاً هر چند سال یکبار طراحی آیفون خود را مرور می کند. اما کارشناسان معتقدند که پس از عرضه آیفون 6 شاهد طراحی مجدد کامل گوشی های اپل نبوده ایم. در حقیقت ، نسل های جدید آیفون ها با تغییرات محدودی نسبت به مدل های قبلی خود روانه بازار شدند. اما این تغییرات هرگز در مقایسه با آیفون 4 و آیفون 4 در مقایسه با آیفون 5 چشمگیرتر از تغییرات موجود در iPhone 3G نبوده است.

با این حال ، پس از عرضه سری iPhone 12 در سال گذشته ، شاهد حذف طرح خمیده در سری iPhone 11 و استفاده از لبه های صاف بودیم. اکنون به نظر می رسد که در سال 2022 شاهد رونمایی از طراحی مجدد جدید آیفون خواهیم بود.

مارک گورمن در جدیدترین شماره خبرنامه Power On به این موضوع اشاره کرده و مدعی است که احتمالاً اپل با معرفی آیفون 14 یک مدل کاملا جدید طراحی شده را معرفی می کند. به گفته آقای گورمن ، تغییرات جزئی مشاهده شده در مدل های آیفون امسال نشان می دهد اپل به دنبال تغییرات بزرگتری است که برای پیاده سازی به زمان بیشتری نیاز دارد.

این اولین بار نیست که خبری از طراحی مجدد آیفون منتشر می شود. چون حدود یک هفته پیش مینگ چیکوئو ؛ تحلیلگر معروف ادعا می کند که آیفون 14 احتمالاً به جای استفاده از شکاف ، به دنبال یک صفحه نمایش توخالی است. این ایده بارها توسط سازندگان ابزار برای اندروید استفاده شده است.

هنوز مشخص نیست که این گزارش ها تا چه حد دقیق هستند. اما اگر می خواهید یک آیفون با تغییرات واضح تر و واضح تر بخرید. در این حالت ، بهتر است تا سال 2022 صبر کنید.

اپل از مدل طراحی کاملاً جدیدی برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد

آیفون 13

اپل می نویسد که از یک مدل طراحی کاملاً جدید برای سری آیفون 14 خود استفاده خواهد کرد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.