منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اپل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی کنار می‌کشد

اپل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی کنار می‌کشد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اپل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی کنار می‌کشد

در آگوست امسال، اپل یک طرح خدماتی برای آیفون 12 و آیفون 12 پرو منتشر کرد. اپل تایید کرده است که احتمالا یکی از اجزای این دو گوشی مشکل دارد. این نقص باعث ایجاد مشکلات صوتی بسیار کمی در آیفون 12 و آیفون 12 پرو می شود. مدل های معیوب بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 تولید شده اند. بدیهی است با این مشکل کاربران قادر به برقراری و یا دریافت تماس نخواهند بود.

در صورت بروز مشکل در این دو گوشی، اپل و سرویس دهندگان مجاز آن دستگاه های واجد شرایط را به صورت رایگان تعمیر خواهند کرد. به گزارش وب سایت 9to5 Mac، تقریباً پنج ماه پس از اینکه اپل اعلام کرد که آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی در بسیاری از نقاط جهان کنار گذاشته است، اکنون اپل در حال آماده شدن برای راه اندازی پروژه تعمیر مشابه در امارات است. بنابراین کاربران ساکن این کشور در صورت بروز مشکل صوتی در آیفون 12 یا آیفون 12 پرو خود می توانند با فروشگاه اپل یا سرویس دهندگان مجاز تماس گرفته و دستگاه معیوب را به صورت رایگان تعمیر کنند.

تعمیر رایگان آیفون 12 و آیفون 12 پرو در امارات

به گزارش هری تایمز، اپل اعلام کرده است که آیفون 12 و آیفون 12 پرو را که از اکتبر 2020 تا آوریل 2021 در امارات تولید می شوند، کنار می کشد.

اپل تأیید کرده است که تعداد بسیار محدودی از دستگاه های آیفون 12 و آیفون 12 پرو ممکن است به دلیل نقص در عملکرد ماژول تلفن با مشکلات صوتی مواجه شوند. دستگاه های معیوب بین اکتبر 2020 و آوریل 2021 ساخته شده اند.

اپل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی کنار می‌کشد

حتی پس از اعلام اپل برای دانلود، تعداد دستگاه های مشکل دار هنوز مشخص نیست. هری تایمز گزارش می دهد که فقط آیفون 12 و آیفون 12 پرو این مشکل را دارند و آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو مکس تحت پوشش فعالیت های خدمات اخیر نیستند.

اپل در وب سایت خود اعلام کرد که خدمات تعمیر احتمالاً محدود به کشور یا منطقه ای است که گوشی خریداری شده است. طرح جهانی جدید اپل پوشش استاندارد گارانتی این دو گوشی هوشمند را تمدید نمی کند. این طرح تنها مدل های معمولی و حرفه ای آیفون 12 را 2 سال پس از اولین خرده فروشی پوشش می دهد.

خبر خوب این است که اپل قصد دارد دستگاه های معیوب را در یکی از کشورهای خاورمیانه تعمیر کند. بنابراین، کاربران هر یک از مدل های فوق احتمالاً واجد شرایط دریافت خدمات تعمیر رایگان برای رفع مشکلات صوتی هدفون خود هستند. این پروژه در امارات متحده عربی و چندین کشور دیگر در حال انجام است. اما برای بهره مندی از خدمات تعمیر رایگان، گوشی معیوب باید بین اکتبر 2020 تا آوریل 2021 ساخته شود.

اپل آیفون 12 و آیفون 12 پرو را به دلیل مشکلات صوتی کنار می‌کشد. او اولین بار در اخبار مربوط به فناوری و دستگاه های تلفن همراه ظاهر شد.