منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شده است

اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شده است

سری میکس شیائومی خانواده پیشرو این شرکت است. این سری بر طراحی گوشی های هوشمند تأکید دارد. در سال های اخیر ، شاهد عرضه پرچمداران این خانواده با نمایشگرهای تمام صفحه و تراشه های قدرتمند بوده ایم. 3 سال پیش ، در سال 2018 ، گوشی هوشمند Mi Mix 3 شیائومی عرضه شد و در این مدت یک مشکل بزرگ در سری Mix آشکار شد.

اما پس از 3 سال ، غول چینی Mi Mix 4 را با موفقیت عرضه کرد. Mi Mix 4 درست مانند سایر تلفن های هوشمند سری Mix از صفحه نمایش تمام صفحه استفاده می کند. این بار اما شیائومی از فناوری جدید دوربین استفاده کرد و استفاده از ماژول کشویی مکانیکی گوشی هوشمند Mi Mix 3. این فناوری جدید را دوربین سلفی زیر صفحه می نامند. گزارش جدیدی در حال حاضر ویژگی های احتمالی جانشین Mi Mix 4 را که Xiaomi Mi Mix 5 نامیده می شود ، مشخص کرده است.

صنعت تلفن های هوشمند به آرامی با محدودیت های فنی در بسیاری از زمینه ها روبرو است. رویکرد جدید سری میکس جای زیادی برای پیشرفت دارد. به لطف سرمایه گذاری 500 میلیون دلاری (77.4 میلیون دلار) شیائومی در تحقیق و توسعه ، با وجود استفاده از فناوری دوربین در دوربین ، زیبایی صفحه نمایش چشمگیر است.

علاوه بر این ، این شرکت انواع جلوه های عکاسی فعال را افزایش داده است. بنابراین ، ایده شیائومی از کیفیت بالاتری نسبت به سایر مدل های دوربین زیر صفحه نمایش در بازار برخوردار است.

اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شده است

شیائومی می میکس 5 احتمالاً از صفحه نمایش 2K و فناوری دوربین در زیر نمایشگر استفاده خواهد کرد

متأسفانه بزرگنمایی تصاویر دوربین به معنای کاهش کیفیت صفحه نمایش است. اگرچه شیائومی توانسته کیفیت خروجی دوربین را در زیر صفحه نمایش بهبود بخشد. اما صفحه نمایش تلفن نمی تواند وضوح بالایی داشته باشد. بهره وری این شرکت در این زمینه نیاز به بهبود دارد و بسیاری از مصرف کنندگان آن را مایه تاسف می دانند.

گوشی هوشمند شیائومی Mi Mix 5 احتمالاً راه حل هایی برای این مشکل ارائه می دهد. بر اساس یک گزارش جدید ، یک مطلع معروف در شبکه اجتماعی Weibo با شماره شناسایی ایستگاه دیجیتالی پیشرو آینده شیائومی از یک دوربین با صفحه نمایش با وضوح بالا شخصی استفاده می کند. این ایده از صفحه نمایش شفاف تری نسبت به Xiaomi Mi Mix 4 برخوردار است. بنابراین ، Mi Mi 5 احتمالاً از صفحه نمایش با حداکثر وضوح 2K استفاده می کند. در صورت تحقق این سناریو ، کیفیت صفحه نمایش برابر با رهبران عادی و شناخته شده بازار خواهد بود.

اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شده است

در این زمان ، احتمالاً استفاده از دوربین زیر صفحه بزرگتر می شود. به این ترتیب ، کاربران مجبور نخواهند شد یکی از عوامل کیفیت و کارایی صفحه نمایش را انتخاب کنند. این پدیده نقش مهمی در افزایش محبوبیت دوربین های فعال در زیر صفحه نمایش خواهد داشت. در گزارشی دیگر ، Digital Chat Station ادعا می کند که فرآیند تولید انبوه پلت فرم کابل 200 وات با شارژ سریع برای تلفن های هوشمند از سال آینده آغاز می شود.

البته در حال حاضر انتظار می رود شیائومی می میکس 5 از هر دو ویژگی صفحه نمایش جدید و فناوری شارژ سریع 200 وات استفاده کند. بدیهی است که این ویژگی ها Xiaomi Mi Mix 5 را به رقیبی سرسخت برای مدل های پیشرو تبدیل خواهد کرد. چنین دستگاهی قطعاً ارزش انتظار را خواهد داشت.

اولین جزئیات در مورد Xiaomi Mi Mix 5 به صورت آنلاین منتشر شد. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.