منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

شیائومی اواخر امسال سری جدیدی از کشتی های پرچمدار را معرفی خواهد کرد. شیائومی اخیراً اعلام کرده که عنوان Mi را از خط تولید خود حذف می کند. این پدیده بدین معناست که سری Mi 12 شیائومی با نام Xiaomi 12. عرضه خواهد شد با توجه به عملکرد سالهای گذشته ، بدیهی است که مدل جدید در اواخر امسال در چین معرفی می شود. بنابراین در اواسط ماه دسامبر احتمالاً شاهد ارائه گوشی های هوشمند سری Xiaomi 12. این بدان معناست که احتمالاً عرضه گوشی جدید در بازار اروپا تا ماه فوریه یا حتی مارس ادامه خواهد داشت.

در حال حاضر اطلاعات کمی در مورد طراحی رسمی شیائومی وجود دارد. با این حال ، این امر مانع از کار طراحان گرافیک نشد و یک طراح به نام Jermaine Smit ، ملقب به Concept Creator ، یک مدل مفهومی از Xiaomi 12. ایجاد کرد. این مفهوم بر اساس پتنتی است که هفته گذشته توسط یک شرکت چینی ثبت شده است. این حق ثبت متعلق به تلفن هوشمند شیائومی است که مجهز به دوربین زوم است. Jermaine Smit همچنین ویدئویی را بر اساس این مدل خاص منتشر کرد. برای مشاهده ویدئوی ذکر شده اینجا کلیک.

طراحی شیائومی 12

گوشه های گرد صفحه در این گوشی ظاهر منحصر به فردی دارد. اندازه خمیدگی در زاویه دید به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و این سبک طراحی ممکن است در سال 2022 به یک رویکرد جدید تبدیل شود. توییت جدیدی که توسط Ice Universe منتشر شد نشان داد که اندازه انحنای گوشه ها در صفحه نمایش گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی S22 Plus بیشتر از مدل نسل قبلی خواهد بود.

اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

علاوه بر این ، شیائومی 12 به فریم های نازک مجهز خواهد شد. با این حال ، لبه ها کاملاً متقارن نیستند و لبه های کنار صفحه بسیار باریک هستند. اما عرض چانه پایینی روی صفحه نمایش هنوز تا حدودی آشکار است. بر اساس تصاویر ثبت شده ، سوراخ کروی در گوشه سمت چپ بالای صفحه نمایش میزبان دوربین سلفی است.

با این حال ، Jermaine Smit متقاعد شده است که تلفن های هوشمند شیائومی بیشتری با دوربین سلفی در سال آینده در دسترس خواهند بود. به همین دلیل طراح تصمیم گرفت از ایده دوربین زیر صفحه در Xiaomi 12 استفاده کند ، درست مانند Xiaomi Mi Mix 4.

دکمه ها و ویژگی های ارتباطی از دیگر اجزای طراحی هستند که توسط آقای اسمیت اضافه شده است. این عناصر در تصاویر ثبت اختراع قابل مشاهده نیستند. با این حال ، شیائومی احتمالاً هنگام معرفی این گوشی دکمه ها و ویژگی های ارتباطی را اضافه می کند.

اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

سیستم دوربین غول پیکر در مرکز پنل عقب

سیستم دوربین غول پیکر در مرکز پنل عقب کاملاً قابل توجه است. این ماژول شامل پیکربندی دوربین سه گانه و فلش LED گرد در پایین است. اتاقک فوقانی بسیار بزرگتر از دو اتاق دیگر است. لنز فوقانی غول پیکر به عنوان دوربین اصلی عمل می کند و دوربین فوق عریض دقیقاً در زیر آن قرار دارد. لنز زوم مستطیلی با طراحی مستطیل یکی دیگر از اجزای ماژول دوربین است.

اولین تصاویر مفهومی از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد

شیائومی 12 احتمالاً اولین تلفن همراه مجهز به سنسور جدید 200 مگاپیکسلی سامسونگ خواهد بود. به گفته یک مخبر با شناسه ایستگاه چت دیجیتال ، دو دوربین دیگر (فوق عریض و پریسکوپ تله فوتو) مجهز به سنسورهای 50 مگاپیکسلی خواهند بود. با این حال ، به نظر می رسد که شیائومی 12 احتمالاً از سنسور 200 مگاپیکسلی استفاده نخواهد کرد. در حقیقت ، این گوشی احتمالاً دارای 3 دوربین 50 مگاپیکسلی خواهد بود.

اولین تصاویر از این کانسپت از سری Xiaomi 12 در وب منتشر شد و برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.