منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود

اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود

در چند هفته گذشته گزارش های مختلفی در مورد آینده گوشی های سری 13 آیفون اپل منتشر شده است.آخرین گزارش در مورد این گوشی ها حاوی تصاویری از محافظ صفحه شیشه ای حرارتی برای مدل های آیفون 13 و آیفون 13 پرو است. زیرا هر دو گوشی از صفحه نمایش 6.1 اینچی با اندازه یکسان استفاده می کنند. بنابراین ، صفحه های محافظ ساخته شده برای آنها یکسان خواهد بود. این محافظ ها احتمالاً حاوی سرنخ هایی در مورد مشخصات مدل های آیفون 13 و 13 پرو هستند.

برخی از شرکت های لوازم جانبی اغلب نمونه های اولیه این ابزارها را برای ساخت لوازم جانبی محصولات آینده اپل دریافت می کنند. بنابراین ، معمول است که تصاویر مرتبط با اسکریپت نویسی لوازم جانبی نشت کنند. بر این اساس ، iPhone 13 و iPhone 13 Pro از صفحه نمایش 6.1 اینچی استفاده خواهند کرد ، درست مانند نمونه های مشابه خود در سری iPhone 12. علاوه بر این ، تصاویر محافظ شیشه ای نشان می دهد که سری iPhone 13 همچنان دارای طراحی سبک است.

با این حال ، پس از گزارش های قبلی ، هنوز به نظر می رسد که اندازه شکاف صفحه نمایش واقعاً کوچک باشد. در حقیقت ، اندازه شکاف بسیار کوچکتر از نمونه هایی است که قبلاً در تصاویر فاش شده مشاهده شده بود. اطلاعات جدید همچنین استفاده از کابل بافت دار با اتصال Type-C به Lightning را نشان می دهد.

با این حال ، هیچ تضمینی وجود ندارد که این کابل متعلق به سری آیفون 13 باشد. اپل در حال حاضر از کابل Type-C به Lightning به عنوان یک ویژگی استاندارد برای برخی از مدل های Mac خود استفاده می کند. اکنون باید منتظر ماند و دید آیا اپل سرانجام این کابل را با سری آیفون 13 خود تحویل می دهد یا خیر.

گمانه زنی برای سری آیفون 13

غول مستقر در کوپرتینو در سری آیفون 13 خود ، علاوه بر استفاده از شکاف کوچکتر ، ضخامت لبه های اطراف صفحه را نیز کاهش می دهد. این کار به منظور بهبود جلوه های بصری روی صفحه انجام می شود. کیفیت صفحه نمایش گوشی ها اساساً مشابه سری آیفون 12 خواهد بود. با این حال ، مدل های Pro از پنل OLED LTPO سامسونگ با پشتیبانی از نرخ تازه سازی تطبیقی ​​120Hz و عملکرد نرخ تازه سازی هوشمند استفاده می کنند.

اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود
اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود

عملکرد نرخ تازه کردن هوشمند با توجه به محتوای نمایش داده شده روی صفحه ، تنظیم خودکار نرخ تازه سازی صفحه را در محدوده 1 تا 120 هرتز فراهم می کند. بنابراین ، برای اولین بار ، برخی از مدل های iPhone از صفحه نمایش با نرخ تازه سازی بالای 60 هرتز استفاده می کنند. کنترل هوشمند نرخ نوسازی صفحه نمایش در نهایت باعث صرفه جویی بیشتر در مصرف باتری با مدل های جدید آیفون می شود.

اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود

پرچمداران سری آیفون 13 اپل بهبود چشمگیری در دوربین و باتری خواهند داشت. قدرت پردازشی سری آیفون 13 توسط تراشه A15 Bionic تأمین می شود. این تراشه با استفاده از فرایند TSMC 5 نانومتری تولید می شود. همانطور که قبلا ذکر شد؛ همه مدل های خانواده آیفون 13 با افزایش ظرفیت باتری همراه هستند. آیفون 13 پرو مکس از باتری 4352 میلی آمپر ساعتی استفاده می کند که تقریباً 700 میلی آمپر ساعت بیشتر از باتری 3687 میلی آمپری آیفون 12 پرو مکس است. از سوی دیگر ، مدل های iPhone 13 و iPhone 13 Mini به ترتیب مجهز به باتری 3095 و 2406 میلی آمپر ساعت هستند.

اندازه صفحه نمایش iPhone 13 Pro اپل کوچکتر از همیشه خواهد بود. اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.