منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • انتشار جهانی نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI برای برخی از تلفن های هوشمند شیائومی آغاز می شود

انتشار جهانی نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI برای برخی از تلفن های هوشمند شیائومی آغاز می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
انتشار جهانی نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI برای برخی از تلفن های هوشمند شیائومی آغاز می شود

در 13 آگوست امسال ، شیائومی نسخه پیشرفته MIUI 12.5 UI را برای گوشی های هوشمند واجد شرایط در چین منتشر کرد. طبق برنامه شرکت چینی ، اولین گروه از تلفن های هوشمند واجد شرایط به روز رسانی کامل را دریافت کردند. امروز اتفاق دیگری رخ داد و این شرکت اعلام کرد که نسخه بهبود یافته پوست مخصوص شیائومی برای اندروید در سراسر جهان در دسترس خواهد بود.

دستگاههای اندرویدی زیر در سه ماهه آخر سال 2021 این به روز رسانی را دریافت خواهند کرد:

  • Mi 11 ، Mi 11 Ultra ، Mi 11I
  • Mi 11X pro ، Mi 11X ، Mi 10T Pro 5G
  • Mi 10T 5G ، Mi 10 Pro 5G ، Mi 10 5G

جالب است که لیست نسخه های چینی که به روزرسانی را دریافت می کنند طولانی تر از لیست بالا خواهد بود. لازم به ذکر است که برخی از نسخه های چینی نیز دارای مدل های جهانی هستند که در لیست بالا دیده نمی شوند. بنابراین می توان گفت که احتمالاً شاهد نسخه بهبود یافته رابط کاربری Xiaomi MIUI 12.5 برای گوشی های هوشمند بیشتر خواهیم بود.

همانطور که از نامش پیداست ، این نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 است که شیائومی در ماه دسامبر معرفی کرد. این رابط کاربری با رفع صدها خطا و اساساً عیب یابی رابط کاربری خود شیائومی طراحی و کاملاً بهینه شده است. رابط کاربری جدید شیائومی نسبت به نسخه اصلی انرژی کمتری مصرف می کند.

این رابط کاربری از ویژگی ای به نام Atomic Memory استفاده می کند که استفاده از RAM را بهینه می کند تا دستگاه بتواند برنامه های بیشتری را در پس زمینه اجرا کند. بهینه سازی دیگری در رابط کاربری پیشرفته شیائومی انجام شده است که در برخی از ویژگی ها مصرف CPU را تا 15 درصد و مصرف برق را تا 8 درصد کاهش می دهد.

قابلیت دیگری به نام Liquid Storage در رابط کاربری فوق الذکر ارائه شده است که حافظه داخلی گوشی هوشمند را در حالت مطلوب نگه داشته و روند استهلاک را کند می کند. به گفته شیائومی ، عملکرد نسخه بهبود یافته شرکت از رابط کاربری خود پس از 36 ماه استفاده تنها 5 درصد کاهش می یابد.

انتشار جهانی نسخه بهبود یافته MIUI 12.5 UI برای برخی از تلفن های هوشمند شیائومی آغاز می شود

نسخه جهانی نسخه پیشرفته MIUI 12.5 UI برای برخی از تلفن های هوشمند شیائومی برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.