منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین گوشی هوشمند آینده با گوشی تاشو اوپو منتشر شد

اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین گوشی هوشمند آینده با گوشی تاشو اوپو منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین گوشی هوشمند آینده با گوشی تاشو اوپو منتشر شد

عصر گوشی های تاشو فرا رسیده است و بر کسی پوشیده نیست که تمام تولیدکنندگان بزرگ گوشی های هوشمند در حال کار بر روی توسعه یک گوشی تاشوی خاص هستند. اوپو همچنین در حال آماده شدن برای عرضه گوشی هوشمند تاشو خود در آینده نزدیک است و اکنون یک خبرچین مورد اعتماد در چین با شناسه Digital Chat Station برخی از مشخصات این گجت را تایید کرده است.

مانند سری گلکسی فولد سامسونگ، این گوشی از طراحی تاشو به سمت داخل بهره می برد و نمایشگر خارجی آن دارای نرخ تازه سازی 60 هرتز، سوراخ کروی در مرکز نمایشگر برای نگه داشتن دوربین سلفی و شیشه کمی خمیده است.

نمایشگر داخلی اصلی نیز از طراحی سوراخ کروی برای قرار دادن دوربین سلفی با نرخ تازه سازی 120 هرتز استفاده می کند. با این حال، سوراخ کروی به گوشه سمت چپ بالای نمایشگر منتقل می شود. البته حسگر اثر انگشت در کناره گوشی نصب خواهد شد.

اطلاعات فاش شده شامل جزئیاتی از مشخصات دوربین نیز می شود. دوربین جلوی نمایشگر خارجی دستگاه مجهز به سنسور 32 مگاپیکسلی است. در حالی که پنل پشتی گوشی دارای پیکربندی دوربین سه گانه با سنسور اصلی 50 مگاپیکسلی است. برآمدگی ماژول دوربین بسیار شبیه به آنچه در سری 6 رنو استفاده شده است خواهد بود.

اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین گوشی هوشمند آینده با گوشی تاشو اوپو منتشر شد

اطلاعاتی درباره نمایشگر و دوربین گوشی هوشمند آینده با گوشی تاشو اوپو منتشر شده است که برای اولین بار در اخبار فناوری و دستگاه های همراه ظاهر می شود.