منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • اشکال جدید در iOS 15 مشکلات صدا را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرد

اشکال جدید در iOS 15 مشکلات صدا را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
اشکال جدید در iOS 15 مشکلات صدا را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرد

اگر از کاربران گوشی های آیفون اپل استفاده می کنید ؛ در این مورد ، ممکن است هنگام استفاده از برنامه های رسانه های اجتماعی با مشکل عجیبی روبرو شده باشید. حداقل تعداد انگشت شماری از کاربران آیفون در جدیدترین گزارش خود به Reddit از این موضوع شکایت کرده اند.

این مشکل ظاهراً زمانی رخ می دهد که کلید پاور آیفون روشن شده و تلفن خاموش شود. قرار دادن دکمه بی صدا بر روی حالت فعال معمولاً آیفون را کاملاً بی صدا می کند. با این حال ، اگر کاربران یکی از 2 دکمه تنظیم صدا را فشار دهند ؛ در این حالت ، صدای رسانه ها پخش می شود. در حالی که صدای اعلان ها و آهنگ های زنگ گوشی کاملاً بی صدا می ماند.

متأسفانه ، برخی از کاربران تلفن خود را به iOS 15 به روز کرده اند. حتی پس از فشار دادن دکمه های تنظیم صدا ، آنها هنوز قادر به شنیدن صدای پخش رسانه نیستند. این مشکل عمدتا در استوری های اینستاگرام ، Reels و YouTube دیده می شود. با این حال ، برخی از کاربران حتی ادعا می کنند که مشکل فوق در همه برنامه ها دیده می شود.

سایر مبتکران به روز رسانی iOS 15 ادعا می کنند که برخی از نسخه های بتا عمومی سیستم عامل دارای چنین مشکلاتی بوده اند. در حال حاضر مشخص نیست که وی پس از ترک پست چه کار خواهد کرد.

اشکال جدید در iOS 15 مشکلات صدا را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرد

برای رسیدگی به این موضوع ، فیس بوک با کاربران خود تماس گرفت و اعلام کرد که از مشکلات برخی از کاربران در شنیدن صدای آنها در استوری های اینستاگرام مطلع است. غول رسانه های اجتماعی نیز قول داد که این مشکل را حل کند. احتمالاً این بدان معناست که مشکل عمدتا به دلیل سازگاری ضعیف است.

iOS 15 اولین به روز رسانی است که برای کاربران آیفون اجباری تلقی نمی شود. اپل حتی اعلام کرده است که به انتشار بروزرسانی ها و پشتیبانی از iOS 14 ادامه می دهد. بدون شک ، مواجه شدن با مسائل حقوقی ، افشای اطلاعات محرمانه و نارضایتی کارکنان باعث شده است که اپل در سال 2021 دوران سختی را پشت سر بگذارد.

مشاهده اشکالات مختلف در نسخه جدید iOS پدیده ای بی سابقه نیست و تجربه گذشته نشان می دهد که اپل در عرض 1 یا 2 ماه تمام حفره ها و اشکالات را برطرف می کند.

اشکال جدید در iOS 15 مشکلات صدا را برای برخی از کاربران آیفون ایجاد کرد.اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.