منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ارتقاء به iOS 14.7.1 باعث می شود اتصال به سیم کارت Apple iPhone از کار بیفتد

ارتقاء به iOS 14.7.1 باعث می شود اتصال به سیم کارت Apple iPhone از کار بیفتد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ارتقاء به iOS 14.7.1 باعث می شود اتصال به سیم کارت Apple iPhone از کار بیفتد

در آخرین روزهای ماه جولای ، اپل به روز رسانی iOS 14.7.1 را برای حل یک مشکل جدی امنیتی منتشر کرد. این خطا احتمالاً قادر است کد دلخواه را با مجوزهای سطح هسته اجرا کند. پس از انتشار گزارشی مبنی بر بهره برداری فعال از این حفره امنیتی ، اپل از این مشکل آگاه شد. به عبارت دیگر ، اگر هنوز iPhone خود را به iOS 14.7.1 به روز نکرده اید ؛ در این صورت ، احتمالاً قبلاً قصد دارید این کار را با رفتن به تنظیمات> عمومی> به روز رسانی نرم افزار انجام دهید.

آخرین بروزرسانی iOS اتصال تلفن همراه کاربران iPhone را قطع می کند

علاوه بر این ، این به روز رسانی خطایی را برطرف می کند که مانع از باز شدن قفل کاربران iPhone از ماسک صورت خود از طریق Apple Watch قفل شده می شود. از آنجا که کارت شناسایی نمی تواند چهره فردی را که از ماسک استفاده می کند تشخیص دهد. به همین دلیل آیفون از کاربران نقاب دار خواست رمز عبور خود را به صورت دستی وارد کنند. اپل قبلاً امکان بازکردن قفل آیفون کاربر با قفل اپل واچ را برای جلوگیری از عملکرد مجدد فراهم کرده است.

اگرچه به روز رسانی iPhone به iOS 14.7.1 مهم است. با این حال ، نصب این به روزرسانی مشکل بزرگی را برای برخی از کاربران iPhone ایجاد کرد و پس از نصب به روزرسانی iOS 14.7.1 ، اتصال سلولی آنها به iPhone قطع شد. به گفته وب سایت 9to5Mac ، برخی از کاربران آیفون از این موضوع به نقل از انجمن توسعه دهندگان اپل و انجمن های گفتگو شکایت دارند. آنها درخواست اپل از مشتریان برای نصب به روزرسانی جدید را به بهانه رفع مشکلات امنیتی مورد انتقاد قرار دادند.

هفته گذشته ، یکی از اعضای انجمن توسعه دهندگان اپل با ID Redbean012 نوشت: “من اخیراً نرم افزار آیفون خود را به iOS 14.7.1 به روز کردم ، و سپس اتصال تلفن همراه من به طور کامل قطع شد. من تمام مراحل عیب یابی را دنبال کردم. “اما اتصال تلفن همراه هنوز خراب است.” تنظیم مجدد تلفن چندین بار ، بازنشانی تنظیمات شبکه و قرار دادن سیم کارت جدید در گوشی از جمله اقدامات عیب یابی این کاربر است. در نهایت ، او حتی با T-Mobile تماس گرفت و از آنها خواست تا تنظیمات شبکه تلفن همراه خود را بازخوانی کنند. اما حتی این اتفاق هم نیفتاد. چندین پاسخ متفاوت از کاربران iPhone صحت ​​چنین گزاره ای را تأیید می کند. به عنوان مثال ، یک کاربر با شماره شناسه Fuse1369 گفت: “iPhone 7 من قبل از دریافت به روزرسانی iOS 14.7.1 کاملاً کار می کرد. اما اکنون این تلفن از کار افتاده است و باید برای تعمیر به فروشگاه اپل ارسال شود. و احتمالاً برای خرید یک گوشی جدید باید 700 دلار بپردازید. “زمان مهاجرت به اندروید احتمالاً به پایان رسیده است.”

ارتقاء به iOS 14.7.1 باعث می شود اتصال به سیم کارت Apple iPhone از کار بیفتد

ٰدریافت به روزرسانی iOS 14.7.1 باعث می شود اتصال تلفن همراه در برخی از مدل های آیفون خراب شود

سند پشتیبانی اپل شامل راه حل هایی است که احتمالاً کاربران می توانند از آنها برای برقراری مجدد اتصال تلفن همراه خود استفاده کنند.

اپل یک سند پشتیبانی با برخی پیشنهادات برای افراد آسیب دیده برای دریافت به روز رسانی iOS 14.7.1 ارسال کرده است. اپل به دارندگان iPad و سیم کارت های فعال شده گفته است که در صورت مشاهده پیغامی مبنی بر عدم وجود خدمات ، ناتوانی در اتصال به شبکه تلفن همراه یا استفاده از داده های تلفن همراه در دستگاه خود ، مطمئن شوید که در منطقه تحت پوشش اپراتور هستند و به روز رسانی کنید. تنظیمات شرکت مخابراتی آنها نمایندگان. با رفتن به تنظیمات> عمومی> درباره ، می توانید از انتشار به روزرسانی جدید گوشی مطلع شوید. همچنین ، برای مشاهده نسخه فعلی تنظیمات مخابراتی مورد استفاده دستگاه ، کاربران به سادگی باید به تنظیمات> عمومی> درباره رفته و به نام درج شده در پایین عبارت Carrier توجه کنند.

کاربران می توانند سیم کارت را از تلفن خود بردارند و سپس همان سیم کارت یا نمونه جایگزین به دست آمده از اپراتور مخابرات را وارد دستگاه کنند. علاوه بر این ، اپل به کاربران آیفون که نمی توانند پس از نصب به روزرسانی iOS 14.7.1 متصل به تلفن همراه خود متصل شوند ، توصیه می کند تا تنظیمات شبکه تلفن خود را بازنشانی کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به تنظیمات> عمومی> بازنشانی> بازنشانی تنظیمات شبکه بروید. به این ترتیب ، سوابق تمام شبکه های WiFi قبلی بازنشانی می شود و رمزهای عبور آنها ، تنظیمات تلفن همراه ، VPN و APN بازنشانی می شود.

اگر راهی برای حل این مشکل وجود ندارد ؛ در این مورد ، احتمالاً باید منتظر راه حل جدیدی از سوی اپل باشید. طبق برخی گزارشات ، اپل قصد دارد به روزرسانی iOS 14.8 را برای رفع خطا در هنگام قطع شبکه تلفن همراه منتشر کند. همچنین ، این به روز رسانی ممکن است بتواند مدل های مختلف iPhone را مطابق با ویژگی جدید تنظیم کند.

اپل در بیانیه ای گفت: “IOS اکنون دو گزینه مختلف ارتقاء را از طریق برنامه تنظیمات به کاربران ارائه می دهد.” شما می توانید iOS 15 را به محض راه اندازی دریافت کنید تا از آخرین ویژگی ها و کاملترین مجموعه به روزرسانی های امنیتی استفاده کنید. همچنین می توانید به استفاده از iOS 14 ادامه دهید و از به روزرسانی های مهم امنیتی استفاده کنید تا به روز رسانی بزرگ بعدی را تا زمانی که بخواهید دریافت کنید. ”

به روز رسانی iOS 14.7.1 باعث خرابی اتصال با سیم کارت Apple iPhone می شود اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.