منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

با توجه به توییت یک کارآفرین صنعتی معروف به نام Ice Universe ، احتمالاً سامسونگ کار روی جانشین سری گلکسی نوت 20 را آغاز خواهد کرد.

مطلع از طریق منبع خبری در زنجیره تامین ، شواهدی مبنی بر وجود دستگاه جدید Galaxy Note دریافت کرده است. حال باید منتظر ماند و دید آیا گوشی جدید نوت گلکسی نوت 21 یا گلکسی نوت 22 نام دارد. سری گلکسی نوت 20 سال گذشته عرضه شد و اگرچه سامسونگ به صراحت به پایان عمر سری گلکسی نوت اشاره نکرده است. اما شواهدی وجود دارد که نشان می دهد چنین سناریویی امکان پذیر است.

در اوایل سال جاری ، مدیرعامل سامسونگ اعلام کرد که شرکت پیشرو Galaxy Note خود را در سال 2021 عرضه نمی کند. زیرا تأمین چندین تلفن هوشمند پیشرو با سازگاری S Pen در مدت 1 سال دشوار خواهد بود. مشکل کمبود تراشه های جهانی نیز ممکن است بر تصمیم سامسونگ تأثیر گذاشته باشد.

Galaxy S21 Ultra و Galaxy Z Fold 3 اولین گوشی های خارج از سری Galaxy Note با پشتیبانی از قلم هستند.

احتمالاً سامسونگ توسعه سری پرچم دار جدید گلکسی نوت را آغاز کرده است

آیا عرضه گلکسی نوت 21 به این معنی است که سری گلکسی S22 معرفی نمی شود؟

یکی از کاربران YouTube با شماره شناسایی Jimmy Is Promo ادعا می کند که تولید سری Galaxy Note هرگز منتفی نیست. به گفته وی ، سامسونگ هر سال مدل های جانشین سری گلکسی نوت و گلکسی اس را منتشر می کند.از طرف دیگر ، طرفداران سامسونگ تقاضای یکسانی دارند. سخنگوی سامسونگ به نام دونگ جین کوهستان قبلا اعلام کرده بود که سری گلکسی نوت در سال 2022 به بازار باز می گردد. زمان عرضه این گوشی به احتمال زیاد تغییر می کند.

اخیراً گزارش شده است که سامسونگ نام تجاری Galaxy Note را تمدید نکرده است. یک روزنامه آلمانی به نام LetsGoDigital فکر نمی کند این پدیده به معنای لغو سری Galaxy Note باشد. زیرا علائم تجاری مرتبط تا آوریل 2023 معتبر است.

در حال حاضر اظهارنظر قطعی در مورد سرنوشت سری گلکسی نوت دشوار است. با این حال ، به نظر می رسد سامسونگ اولویت را به گوشی های تاشوی خود می دهد و جدیدترین مدل های سری Z نیز نقطه شروع خوبی برای این شرکت است. تلفن های معمولی هنوز بخش عمده ای از فروش گوشی های هوشمند را تشکیل می دهند. طبق گزارشات ، سری گلکسی S21 پرچمدار واقعی سامسونگ با استقبال کمی از سوی خریداران روبرو شده است.

احتمالاً سامسونگ شروع به توسعه سری جدید گلکسی نوت خود کرده است که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.