منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • احتمالاً سامسونگ از گوشی هوشمند Galaxy S21 FE غافل خواهد شد!

احتمالاً سامسونگ از گوشی هوشمند Galaxy S21 FE غافل خواهد شد!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
احتمالاً سامسونگ از گوشی هوشمند Galaxy S21 FE غافل خواهد شد!

با انتشار لیست کامل مشخصات Samsung Galaxy S21 FE در پلتفرم گواهینامه چینی به نام TENAA در ماه جولای ، برخی گمانه زنی ها نشان می دهد که این تلفن هوشمند در آینده ای نزدیک عرضه خواهد شد. همچنین در اوایل ماه جاری اعلام شد که Galaxy S21 FE به احتمال زیاد در ماه اکتبر معرفی می شود. به گفته یک نسخه کره ای ، اطلاعات جدید منتشر شده در وب سایت DDaily اکنون نشان می دهد که این شرکت تلفن هوشمند Galaxy S21 FE را لغو کرده است.

بر اساس این گزارش ، یکی از کارکنان Samsung Electronics اعلام کرد که شرکت کره ای رویداد معرفی Galaxy S21 FE را که قرار بود در اواسط اکتبر برگزار شود ، لغو کرد. وی همچنین اشاره کرد که ظاهراً سامسونگ در حال بررسی سناریویی برای عرضه Galaxy S21 FE است.

بر اساس این گزارش ، فروش بسیار خوب گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 3 دلیل اصلی لغو این رویداد است. مشکل کمبود تراشه های جهانی یکی دیگر از دلایل احتمالی تصمیم سامسونگ برای لغو Galaxy S21 FE است.

احتمالاً سامسونگ از گوشی هوشمند Galaxy S21 FE غافل خواهد شد!

عکس Samsung Galaxy S21 FE 5G

سامسونگ در ماه اوت گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 3 را با قیمت رقابتی 999 دلار معرفی کرد. این گوشی با ویژگی های به روز شده و طراحی بهبود یافته عرضه شد. قدرت پردازشی این گوشی توسط تراشه اسنپدراگون 888 تامین می شود. همچنین انتظار می رفت این پردازنده در Galaxy S21 FE استفاده شود. به نظر می رسد بحث های داخلی شرکت در نهایت به این نتیجه رسیده است که تمرکز بر تحویل قطعات و تولید Galaxy Z Flip 3 نسبت به راه اندازی Galaxy S21 FE برتری دارد.

Galaxy S21 FE در ماه جولای در وب سایت آژانس نظارتی TENAA مشاهده شد. علاوه بر این ، اخیراً نسخه های مختلف این گوشی با تراشه های Snapdragon 888 و Exynos 2100 در پلتفرم های دیگر مانند Geekbench و Google Play Console دیده شده است. راه اندازی صفحه پشتیبانی تلفن در اوایل این ماه نشان دهنده راه اندازی احتمالی در ماه اکتبر است.

گزارش جدید درباره لغو گوشی هوشمند Galaxy S21 FE احتمالاً فقط برای بازار کره معتبر خواهد بود. دلیل این سناریو این است که نسخه کره ای دیگر ، FN News ، در ماه ژوئن اعلام کرد که Galaxy S21 FE فقط در بازارهای محدود در دسترس خواهد بود. این گزارش ادعا می کند که این تلفن هوشمند در کره جنوبی و ژاپن در دسترس نخواهد بود. اما در کشورهای اروپایی و ایالات متحده در دسترس خواهد بود. گزارشی که هفته گذشته منتشر شد نشان داد که سامسونگ تنها 10 هزار تلفن هوشمند Galaxy S21 FE را به دلیل مشکلات تراشه تولید کرده است.

احتمالاً سامسونگ عرضه گوشی هوشمند Galaxy S21 FE را از دست خواهد داد! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.