منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 و طراحی مشابه نسل قبلی عرضه می شود

آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 و طراحی مشابه نسل قبلی عرضه می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 و طراحی مشابه نسل قبلی عرضه می شود

وب سایت ژاپنی Macotakara ، که اخبار مربوط به اپل را منتشر می کند. وی در گزارش امروز خود اعلام کرد که نسل سوم iPhone SE از قالب طراحی جدیدی استفاده نخواهد کرد و در عوض شبیه به نسل فعلی iPhone SE خواهد بود. این بدان معناست که iPhone SE 3 همچنان از صفحه نمایش 4.7 اینچی LCD و فناوری Touch ID یکپارچه با دکمه Home استفاده می کند. برخی شایعات قبلی در مورد عرضه این تلفن هوشمند با تغییرات چشمگیرتر در بخش طراحی.

با این حال ، نسل بعدی iPhone SE از تراشه جدید اپل با نام A15 Bionic استفاده می کند و قادر خواهد بود به شبکه تلفن همراه 5G متصل شود. وب سایت Macotakara پیش بینی می کند که تولید iPhone SE جدید در ماه دسامبر آغاز می شود و تحویل به مشتریان در بهار 2022 آغاز می شود.

مینگ چیکو ؛ تحلیلگران مشهور اپل پیش بینی مشابهی را در ماه ژوئن انجام دادند. به گفته وی ، آیفون 2022 اپل از قاب با طراحی مشابه نسل قبلی استفاده می کند. اما مشخصات داخلی این گوشی بهبود یافته و قابلیت اتصال به شبکه 5G نیز به آن اضافه می شود.

آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 و طراحی مشابه نسل قبلی عرضه می شود

شایعات حاکی از آن است که آیفون SE آینده دارای صفحه نمایش بزرگتر 5.5 اینچی و دکمه لمسی ID در کنار بدنه خواهد بود. همچنین سال گذشته ، مینگ چیکو ایده راه اندازی iPhone SE Plus را مطرح کرد. با این حال ، شایعات فعلی عمدتا جانشین آیفون 13 مینی از سری آیفون 14 اپل است. انتظار می رود اپل آیفون 14 مینی 5.4 اینچی را در مدل غیر حرفه ای تقریبا 6 اینچی عرضه کند.

برنامه معمول اپل نشان می دهد که iPhone SE جدید در بهار معرفی می شود. اولین مدل iPhone SE در مارس 2016 معرفی شد و مدل دوم در آوریل 2020 در اختیار مشتریان قرار گرفت.

آیفون SE 3 اپل با تراشه A15 و طراحی مشابه نسل قبلی برای اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر می شود.