منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات Apple TV Plus دیده شده است

آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات Apple TV Plus دیده شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات Apple TV Plus دیده شده است

گفته می شود که اپل در 14 سپتامبر (23 سپتامبر) کار بزرگی انجام می دهد. در این روز ، غول آمریکایی احتمالاً گوشی های جدید خود از سری iPhone 13 را ارائه می دهد. تصاویر زنده مربوط به این تلفن های هوشمند هنوز دیده نشده است. علاوه بر این ، اپل دسترسی اطلاع رسانان به اطلاعات مربوط به منابع شرکتی را محدود می کند ، بنابراین از افشای اسرار تجاری خود جلوگیری می کند.

به همین دلیل ، اطلاعات فعلی ما در مورد سری iPhone 13 عمدتا بر اساس گزارش های مختلف است. رندرهای پنل پشتی گوشی ها زودتر منتشر شد. اما الگوی طراحی مورد استفاده برای صفحه نمایش هنوز ناشناخته است. گفته می شود گوشی های جدید مجهز به شکاف های کوچکتر هستند.

البته بدیهی است که اتفاقات جالب و عجیب دیگری نیز رخ داده است. یک دستگاه اپل که احتمالاً همان iPhone 13 است ؛ او در یک سریال کمدی اپل تی وی پلاس به نام تد لاسو با بازی جیسون سودیکیس بازی کرد. در ششمین قسمت از فصل دوم این سریال با عنوان “سیگنال” ، بینندگان تصویری از آیفون 13 را با نمایشگر شکاف دار در دو صحنه مختلف مشاهده کردند.

این گوشی مجهز به رابط کاربری آیفون سفارشی بود اما فاقد شکاف بود. طراحی پنل پشتی گوشی نیز پیکربندی دوربین دوگانه را با مدلی شبیه به مدل معمولی آیفون نشان می دهد. مشکلی که در برخی از تجسم های قبلی نشت کرده بود نیز ذکر شد.

آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات Apple TV Plus دیده شده است

از سال 2017 ، اپل همیشه از شکافی با طراحی گسترده استفاده می کند

پیشتر در سال 2017 ، اپل از ایده جنجالی Notch رونمایی کرد و با این اقدام بنیانگذار تغییرات زیادی در بازار گوشی های هوشمند بود. شرکت های تولید کننده تلفن های هوشمند روی ایده شکاف های گسترده کار کردند و سپس به کوچک شدن خود ادامه دادند. سپس سازندگان ابزارهای اندرویدی از دوربین های بازشو و صفحه نمایش توخالی کروی استفاده کردند. حتی در حال حاضر ، سازندگان گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین های زیر صفحه روی آورده اند.

بنابراین ، اپل در حال حاضر با ایده درجه گسترده ای از رقبای خود عقب افتاده است. شایعات حاکی از آن است که شیار کوچکتر و صفحه نمایش بدون قاب در مدلهای آیفون آینده واقعاً چشمگیر خواهد بود. البته بسیار بعید به نظر می رسد که اپل عمداً تصاویر را به آیفون 13 فاش کند ، مخصوصاً با این روش جالب. با این حال ، ممکن است این گجت هنوز محصول اپل نباشد. از سوی دیگر ، ممکن است اپل از جلوه های ویژه دیجیتالی برای پنهان کردن طراحی واقعی گوشی استفاده کرده باشد. خوشبختانه حقیقت در 2 هفته آینده مشخص می شود.

آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات Apple TV Plus دیده شده است

به گفته یکی از مطلعین به نام جان پروسر ، یک هفته قبل از رویداد در 23 سپتامبر ، اپل دعوتنامه ای را برای معرفی iPhone 13 به رویداد ارسال می کند. در این رویداد ، غول کوپرتینویی 4 مدل برجسته جدید با نام iPhone ارائه می دهد. 13 ، iPhone 13 Mini ، iPhone 13 Pro و iPhone 13 Pro Max.

2 مدل پرو مجهز به نمایشگرهایی با نرخ تازه سازی 120 هرتز خواهند بود. مدل Pro Max نیز از فناوری UWB پشتیبانی می کند. همه مدل های این سری از تراشه جدیدتر Apple A15 استفاده خواهند کرد.

آیفون 13 با صفحه نمایش بدون تماس در مجموعه ای از خدمات اپل تی وی پلاس دیده شده و اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.