منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آیفون 13 اپل با فناوری Touch ID در زیر صفحه نمایش در دسترس نخواهد بود!

آیفون 13 اپل با فناوری Touch ID در زیر صفحه نمایش در دسترس نخواهد بود!

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آیفون 13 اپل با فناوری Touch ID در زیر صفحه نمایش در دسترس نخواهد بود!

مارک گورمن ؛ در شماره امروز Power On ، یک خبرنگار بلومبرگ تأکید کرد که اپل یک سنسور صفحه لمسی یکپارچه با صفحه نمایش را به سری iPhone 13 اضافه نمی کند. از آنجا که غول ساکن کوپرتینو یک هدف بلند مدت را دنبال می کند ، به دنبال قرار دادن سنسور فیس بوک در زیر صفحه نمایش است.

مارک گورمن در یادداشتی گفت:

اگرچه اپل فرایند آزمایش فناوری Touch ID یکپارچه را با نمایشگر پرچمداران آینده آیفون به پایان رسانده است. با این حال ، امسال این ویژگی معرفی نمی شود. “من معتقدم که اپل همچنان از فناوری فیس بوک در مدلهای آیفون مدرن خود استفاده خواهد کرد و هدف بلند مدت این شرکت پیاده سازی یکپارچه فناوری فیس بوک با صفحه نمایش است.”

با این حال ، هر سال شایعاتی در مورد استفاده از فناوری تشخیص صفحه لمسی در آیفون های برجسته اپل مطرح می شود. اما این سناریو حداقل در سال 2021 کار نخواهد کرد. به گفته آقای گورمن ، غول آمریکایی قصد دارد ایده مشابهی را با سنسور دوربین زیر نمایشگر Samsung Galaxy Z Fold 3 پیاده کند.

در همین حال ، بلومبرگ به دو راه حل ممکن اشاره می کند. در آینده ، اپل قادر خواهد بود از هر دو سیستم Touch ID و Face ID استفاده کند و یک استراتژی ویژه برای مدل های پایین و بالای آیفون طراحی خواهد کرد. بر این اساس ، مدلهای گران تر از سیستم شناسایی رو به پایین استفاده خواهند کرد. در حالی که مدلهای پایینی مجهز به سیستم تشخیص چهره در داخل شکاف هستند.

استراتژی دیگر این است که مدل های رده بالا آیفون همچنان از فناوری تشخیص چهره به پایین استفاده کنند و مدل های پایین رده با سیستم تشخیص صفحه لمسی راه اندازی شوند. این بدان معناست که اپل در بلند مدت اصرار به استفاده از فیس بوک دارد. در حالی که افزودن فناوری Touch-ID در زیر صفحه نمایش به مدل های پایین iPhone همچنان یک سناریوی ممکن است.

آیفون 13 اپل با فناوری Touch ID در زیر صفحه نمایش در دسترس نخواهد بود!

تا کنون جزئیات زیادی در مورد سری آیفون 13 منتشر شده است. طبق آخرین شایعات ، اپل از شکاف کوچکتر ، صفحه نمایش با نرخ تازه سازی 120 هرتز ، حداکثر 1 ترابایت حافظه داخلی در مدل های Pro ، بالاتر استفاده می کند. تراشه سرعت A15 Bionic و سنسورهای دوربین جدید..

به احتمال زیاد اپل در کمتر از یک ماه چهار مدل آیفون جدید معرفی می کند. امسال نیز برای آخرین بار شاهد عرضه مدل مینی آیفون خواهیم بود. فروش آیفون کوچکتر انتظارات شرکت را برآورده نکرد. مینگ چی کو ، تحلیلگر برجسته نیز ادعا می کند که اپل فناوری Touch ID خود را که با صفحه نمایش برای آیفون 2022 خود ادغام شده است ، معرفی می کند.

ارسال شده در Apple iPhone 13 با فناوری Touch ID در زیر صفحه نمایش در دسترس نخواهد بود! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.