منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آپدیت رسمی One UI 4.0 برای سری گلکسی اس 21 سامسونگ منتشر شد

آپدیت رسمی One UI 4.0 برای سری گلکسی اس 21 سامسونگ منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آپدیت رسمی One UI 4.0 برای سری گلکسی اس 21 سامسونگ منتشر شد

طرفداران دریافت آپدیت فریمور و طرفداران اندروید 12 روز گذشته شاهد انتشار خبر بزرگی بودند. از آنجایی که رابط کاربری One UI 4.0 برنامه آزمایشی بتا خود را پشت سر گذاشته است، نسخه نهایی برای گوشی های هوشمند سری گلکسی S21 در سراسر جهان منتشر شده است.

برنامه بتا برای سری Galaxy S21 از اواسط سپتامبر در بازارهای منتخب آغاز شد. این برنامه شامل چندین موج مختلف بود و سامسونگ قصد داشت اولین نسخه عمومی را در سال 2021 منتشر کند. در همین راستا این شرکت به عرضه نسخه عمومی One UI 4.0 در ماه نوامبر اشاره کرد و اکنون این سناریو محقق شده است.

البته آپدیت One 12 UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 در همه مناطق به یکباره منتشر نخواهد شد. اما به تدریج در روزها و هفته های آینده در مناطق بیشتری در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر منتظر دریافت آپدیت جدید هستید؛ سپس باید کمی صبور باشید. زیرا دیر یا زود پیام آپدیت را دریافت خواهید کرد.

رابط کاربری One 4.0 در حال حاضر فقط برای Galaxy S21، Galaxy S21 Plus و Galaxy S21 Ultra در دسترس است. اما این انحصار طولانی نخواهد بود. ده‌ها گوشی هوشمند و تبلت گلکسی دیگر واجد شرایط دریافت این به‌روزرسانی هستند. بنابراین، این روند نسبتا طولانی ادامه خواهد داشت. در همین حال، برخی از دستگاه ها بر برخی دیگر ارجحیت دارند و هنوز نقشه راه دقیقی برای انتشار به روز رسانی ها ارائه نشده است.

آپدیت رسمی One UI 4.0 برای سری گلکسی اس 21 سامسونگ منتشر شد

برخی از ویژگی های عالی One UI 4.0 را مرور کنید

مدت کوتاهی پس از انتشار اولین نسخه بتا، کارشناسان به بررسی تمامی تغییرات و ویژگی های One UI 4.0، بزرگ و کوچک پرداختند و به بیش از 60 تغییر اشاره کردند. اگر به دنبال بررسی سیستم عامل جدید هستید و مشتاقانه منتظر دریافت به‌روزرسانی One UI 4.0 برای سری Galaxy S21 خود هستید. در این صورت توصیه می شود این ویدیو دارم تماشا میکنم.

One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 است. این پدیده به این معنی است که رابط کاربری جدید از چندین ایده اساسی در آخرین نسخه سیستم عامل موبایل گوگل بهره برده است. گزینه تم رنگی جدید از زبان طراحی Material You در اندروید 12 الهام گرفته شده است و ویژگی های جدیدی را برای شخصی سازی کاربران ارائه می دهد. با این حال، تغییرات و بهبودهای زیادی در رابط کاربری وجود دارد.

سامسونگ از ویژگی‌های جدید حریم خصوصی و امنیتی استفاده می‌کند تا به کاربران امکان کنترل بهتر مجوزهای برنامه را بدهد. علاوه بر این، همه تنظیمات و گزینه های کنترل اکنون در داشبورد جدید حریم خصوصی سازماندهی شده اند.

آپدیت رسمی One UI 4.0 برای سری گلکسی S21 سامسونگ منتشر شد. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.