منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آپدیت جدید سامسونگ گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شد

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آپدیت جدید سامسونگ گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شد

سامسونگ به روز رسانی نرم افزاری جدیدی را برای گوشی های هوشمند Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 در کره جنوبی ارائه کرده است و اکنون تقریباً مطمئن است که این به روز رسانی به زودی برای همه مدل های جهان در دسترس خواهد بود. این به روز رسانی دارای رفع و رفع عادی است و دارای ویژگی های جدید و جالبی در برگه دوربین است.

لیست تغییرات ایجاد شده در این به روز رسانی نشان می دهد که کیفیت کلی عملکرد دوربین بدون وارد شدن به جزئیات بهبود یافته است. تشخیص صحنه برای حیوانات خانگی نیز به حالت عمودی اضافه شده است. این بدان معناست که وقتی کاربران با استفاده از حالت عمودی به گربه یا سگ خانگی شلیک می کنند ، نرم افزار قادر خواهد بود تا اثر بوکه مصنوعی را بهینه تر به کار گیرد.

علاوه بر این ، سامسونگ قابلیت تنظیم روشنایی صفحه نمایش خارجی Galaxy Z Flip 3 را به سیستم عامل جدید این گوشی اضافه کرده است. این ویژگی قبلاً در دسترس کاربران نبود. علاوه بر این ، برخی از اشکالات برنامه نویسی قبلی برطرف شده و تجربه کلی کاربر با استفاده از حرکات روی صفحه ، عکسبرداری و ویژگی برای بسیاری از پنجره ها بهبود یافته است.

آپدیت جدید سامسونگ گلکسی زد فولد 3 و گلکسی زد فلیپ 3 منتشر شد

به روز رسانی جدید Samsung Galaxy Z Fold 3 و Galaxy Z Flip 3 منتشر شد که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.