منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آزمایش باتری Apple iPhone 13 Pro Max نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

آزمایش باتری Apple iPhone 13 Pro Max نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آزمایش باتری Apple iPhone 13 Pro Max نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

وقتی اپل گوشی های سری آیفون 13 خود را عرضه کرد ؛ ادعاهای این شرکت در مورد شارژ گوشی هایش کمی مبهم بود. در واقع ، اپل تنها اعلام کرد که شارژ باتری مدل های جدید آیفون در مقایسه با مدل های نسل قبلی 1.5 تا 2.5 ساعت افزایش یافته است. ظرفیت باتری های استفاده شده در آیفون های جدید بیشتر مشخص شده و مشخص شده است که ادعای اپل برای بهبود شارژ 2.5 ساعته باتری اغراق آمیز نیست.

یکی از کاربران یوتیوب به نام Mrwhosetheboss تست باتری را روی تمام مدلهای سری 13 آیفون انجام داد و نتایج آزمایش را با مدلهای نسل قبلی اپل مقایسه کرد. نتایج در نهایت شگفت انگیز است ؛ زیرا باتری آیفون 13 پرو مکس ضبط تقریبا 10 ساعت (دقیقتر 9 ساعت و 52 دقیقه) را ضبط می کند.

حتی کوچکترین عضو خانواده آیفون 13 ، آیفون 13 مینی ، رکورد شارژ را در 6 ساعت و 26 دقیقه به ثبت رساند. برای مقایسه ، توجه به این نکته جالب است که مدلهای قدیمی iPhone ، مانند iPhone 12 ، تنها 5 ساعت و 54 دقیقه دوام آوردند.

شارژ باتری آیفون 11 برابر 4 ساعت و 20 دقیقه بود. آیفون SE 2020 نیز با رکورد شارژ فقط 3 ساعت و 38 دقیقه کاملاً ناامید کننده ظاهر شد. برای مشاهده فیلم تست باتری iPhone 13 Pro Max اینجا کلیک.

آزمایش باتری Apple iPhone 13 Pro Max نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است

شایان ذکر است که آزمون فوق به سختی یک آزمایش علمی محسوب می شود و لزوماً به معنای یک مدل کاربر واقعی نیست. اما بدون شک ، باتری مورد استفاده در iPhone 13 Pro Max بسیار قدرتمند است و مصرف کنندگان به دنبال دلیلی برای ارتقاء تلفن خود خواهند بود. در این حالت ، تنها شارژ باتری می تواند چنین تصمیمی را توجیه کند.

آزمایش باتری آیفون 13 پرو اپل نشان می دهد که بسیار خوب شارژ شده است ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.