منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 باعث تخلیه مسافران در طول پرواز شد

آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 باعث تخلیه مسافران در طول پرواز شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 باعث تخلیه مسافران در طول پرواز شد

در گذشته ، تلفن های هوشمند سامسونگ با مشکلات مختلفی مانند گرم شدن بیش از حد برخی از مدل ها روبرو بودند. مشکلی که در نهایت باعث آتش سوزی در برخی از گوشی های سامسونگ شد. این مشکل از گذشته تا به امروز پیامدهای ناگواری داشته است.

در یکی از این حوادث ، مسافران هواپیمایی آلاسکا از نیواورلئان به سیاتل متوجه آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 شدند و مجبور به تخلیه شدند. این گوشی دچار سوختگی کامل شد. خوشبختانه مسافران و خدمه مجروح نشدند.

پری کوپر ؛ سخنگوی فرودگاه سیاتل در بیانیه ای این حادثه را تایید کرد. مقامات هواپیمایی آلاسکا نیز آتش سوزی تلفنی در هواپیما را تایید کردند.

خدمه پرواز از کپسول آتش نشانی و کیسه های ذخیره باتری برای محدود کردن آتش و جلوگیری از گسترش آن استفاده کردند. با این حال ، مسافران بلافاصله در پله های اضطراری از هواپیما پیاده شدند. در این حادثه دو خدمه مجروح شدند که در مراکز درمانی محلی تحت درمان قرار گرفتند و سپس مرخص شدند.

آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 باعث تخلیه مسافران در طول پرواز شد

سامسونگ نیز با انتشار بیانیه ای در مورد این حادثه تاکید کرد که ایمنی همچنان در اولویت اصلی این شرکت قرار دارد. غول کره ای همچنین قول داد که علت حادثه در سیاتل را با جزئیات بررسی کند. کارشناسان امیدوارند سامسونگ علت دقیق چنین تصادفی را بررسی کرده و اعلام کند. شدت نقص مشاهده شده پس از بازرسی ها در نهایت بر تصمیم سامسونگ برای شروع فراخوانی این مدل تأثیر می گذارد.

متن آتش سوزی در گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A21 باعث تخلیه مسافران در پرواز شد ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.